Delen = lief ❤

Trainers

Op deze pagina tref je de trainers die op diverse locaties in het land de opleiding tot Luisterkindwerker geven. 
Je kan per maand, per locatie of per trainer zoeken. Klik je op de data dan kom je op het inschrijfformulier uit.
Klik je op de foto dan kom je op de website van desbetreffende trainer uit.

De trainers zijn door mij opgeleid en zijn verder als zelfstandig bedrijf werkzaam. Inschrijven verloopt via onderstaande links. Je trainer krijgt bericht van de inschrijving en stuurt jou de factuur, de laatste informatie en verder alles wat nodig is.

 De trainers

          
Henriëtte Monique B. Geeske   Manon  Rianne   Annemieke  Diana  Christine  Astrid  Sylvia  Monique V.

Januari
Manon – Tubbergen   
di 8 jan – di 5 feb – di 5 mrt – di 2 april – di 7 mei
Sylvia – Meppel        za 12 jan – za 9 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 18 mei
Monique B. – Den Oever  zo 13 jan– zo 10 feb – zo 10 mrt – zo 7 april – zo 12 mei
Astrid – Apeldoorn  ma 14 jan – ma 11 feb – ma 11 mrt – ma 8 april – ma 6 mei
Christine – Egmond  za 19 jan – za 16 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 11 mei
Monique V. – Capelle a/d IJssel  za 19 jan – za 16 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 11 mei
Astrid – Apeldoorn   za 26 jan – za 23 feb – za 23 mrt – za 20 april – za 18 mei
Henriëtta – Haaren (NB) za 26 jan – za 9 mrt – za 6 april – za 18 mei – zo 16 juni
Diana – Lelystad        zo 27 jan – zo 24 febr – zo 24 mrt – zo 14 apr – zo 19 mei
Diana – Leusden
        do 31 jan – do 28 febr – do 28 mrt – do 18 apr – do 16 mei


Februari  

Sylvia – Meppel   za 2 feb – za 2 mrt – za 6 april – za 11 mei – za 22 juni
Monique B. – Den Oever zo 3 feb – zo 3 mrt – zo 7 april – zo 5 mei – zo 2 juni
Manon – Tubbergen di 12 feb – di 19 mrt – di 16 apr – di 14 mei – di 18 juni
Annemieke – Laren (GLD)  za 16 feb – za 16 mrt – za 13 apr – za 11 mei – za 15 jun
Henriëtta – Haaren (NB) za 23 feb – za 23 mrt – za 4 mei – za 2 juni – za 29 juni
Astrid – Apeldoorn   za 23 feb – za 23 mrt – za 20 april – za 18 mei – za 15 juni


Maart

Christine – Egmond zo 3 mrt – zo 31 mrt – zo 28 april – zo 26 mei – zon 23 jun
Annemieke – Laren (GLD) din 5 mrt – din 2 april – din 7 mei – din 4 jun – din 2 jul 2019
Diana – Overloon  
 di 5 mrt – di 2 apr – di 14 mei – di 4 jun – di 2 jul
Monique B. – Den Oever
  vr 8 mrt – vr 5 april – vr 10 mei – vr 7 juni – vr 5 juli
Henriëtta – Haaren (NB) za 16 mrt – zo 14 april – zo 12 mei – zo 23-juni – za 6 juli
Monique V. – Capelle a/d IJssel 
di 19 mrt – di 16 apr – di 14 mei – di 11 juni – di 9 juli
Rianne – Vorden
 za 23 mrt – za 13 apr – za 18 mei – za 15 juni – za 13 juli
Rianne – Vorden di 26 mrt – di 23 april – di 21 mei – di 18 juni – di 16 juli


April 

Annemieke – Vianen zo 14 apr- zo 12 mei – zo 23 jun – zon 14 jul – zon 8 sep
Diana – Leusden
 di 9 apr – di 7 mei – di 11 jun – di 9 jul – di 30 jul
Geeske – Eefde      ma 15 apr – ma 20 mei – ma 24 juni – ma 15 juli – ma 2 sep
Rianne – Geel België za 27 apr – za 1 jun – za 22 jun – za 7 sep za 12 okt


Mei 

 


Juni

 


Juli

 


Augustus

Henriëtta – Haaren (NB) za 31 aug – za 28 sep – za 26 okt – za 23 nov – za 21 dec


September

Monique V. – Capelle a/d IJssel zo 1 sep – zo 29 sep – zo 27 okt – zo 24 nov – zo 22 dec
Annemieke – Laren (GLD) 
di 3 sep – di 1 okt – di 29 okt – di 26 nov – di 7 jan 2020
Sylvia – Meppel  za 7 sep – za 28 sep – za 26 okt – za 23 nov – za 21 dec 2019
Geeske – Eefde ma 9 sep – ma 7 okt – ma 4 nov – ma 9 dec – ma 6 jan 2020
Henriëtta – Haaren (NB)  za 21 sep – za 19 okt – za 16 nov – za 14 dec – za 11 jan
Christine – Egmond zat 28 sep – zat 26 okt – zat 23 nov – zat 21 dec – zat 18 jan 2020


Oktober

Annemieke – Laren (GLD) za 12 okt – za 9 no – za 7 dec – za 11 jan – za 8 feb 2020
Sylvia – Meppel    za 12 okt – za 16 nov – za 14 dec – za 11 jan – za 8 feb 2020
Henriëtta – Haaren (NB) zo 27 okt – zo 17 nov – zo 15 dec – zo 19 jan – zo 16 feb


November

 


December

      Informatie over de opleiding en de opleidingsbrochure tref je HIER.